Get Adobe Flash player

Facebook:

Twarz

Opisy zabiegów

Kuracja kwasami owocowymi

Rejuvi Fruit Complex jest innowacyjną technologią zawierającą kilka różnych kwasów alfa-hydroxy włączając w to kwas betahydroxy charakteryzujący się następującymi zaletami:

• Duże korzyści z kombinacji kwasów alfa i beta-hydroxy,
• Fruit Complex wykorzystuje kwasy i ich odpowiednie estry do osiągnięcia wspomnianego poziomu bezpieczeństwa i komfortu w trakcie kuracji,
• Fruit Complex zawiera unikalny nośnik liposomów (liposomy jako system dostawczy) do minimalizowania irytacji skóry i jej wysuszenia.

Zabieg oczyszczania

 

Zabieg manualnego oczyszczania skóry jest często wykonywanym zabiegiem w gabinetach kosmetycznych. Przedstawiony poniżej zabieg jest bardzo łatwy i efektywny przy użyciu preparatów rejuvi.
Maski oczyszczające doskonale przygotowują skórę do zabiegu bez efektu termicznego. Nowatorska formuła Skin Care Formula „c” powoduje silne rozmiękczenie i nawilżenie naskórka, otwarcie i rozszerzenie ujść gruczołów łojowych skóry.
Dzięki temu nabiera ona elastyczności a proces oczyszczania przebiega dużo łatwiej.
Skin Care Formula „c” sprawia, że skóra po zabiegu jest zdecydowanie mniej podrażniona i o wiele szybciej powraca do swojego naturalnego stanu.

 

Zabieg przeciwtrądzikowy

 

Rejuvi stworzyło rewolucyjne produkty do kuracji trądzikowych. Kuracja trądzikowa wykorzystuje kwasy alfa hydroksy i kwas salicylowy do efektywnego oczyszczania trądzikowej skóry. Nadmiar męskiego hormonu może produkować nadmiar sebum, które zatyka pory powodując trądzik i wypryski. Rejuvi Acne Treatment efektywnie hamuje nadmiar wytwarzanego soju, specjalną kombinacją organicznych kwasów, witamin i cynku. Ta złożona formuła sprawia, że Rejuvi Acne Treatment jest dużo lepszy od innych dostępnych kuracji trądzikowych.

 

Zabieg na trudny oporny trądzik

 
Zabieg na trudny trądzik Rejuvi jest bardzo innowacyjnym i efektywnym zabiegiem, który leczy zmiany trądzikowe oporne na wszystkie inne zabiegi dając widoczne efekty. Przed zastosowaniem zabiegu na oporny trądzik należy wykonać podstawowy zabieg przeciwtrądzikowy.

 

 

Zabieg łagodnego złuszczania

 

Rejuvi Milk Peel wykorzystuje naturalny ekstrakt z zsiadłego mleka, kwasu salicylowego, enzymu z papai i specjalnego kontrolera penetracji. Rejuvi Milk Peel zapewnia skórze bezpieczny proces eksfoliacji bez efektów ubocznych często związanych z fenolem i TCA. Metoda ta jest odpowiednia dla większości rodzajów skór i bezpieczna dla kosmetyczek. Łączy zalety Rejuvi Fruit Complex i Rejuvi Peeling Formula i jest widocznie lepsza od jakiegokolwiek zabiegu AHA. Rezultaty to: elastyczność skóry,
kolor i gładkość skóry, redukcja zmarszczek. Dla ciemnej skóry zalecany jest jeden zabieg tygodniowo.

 

Zabieg głębokiego złuszczania

 

Rejuvi Peeling Formula może być używana do osiągnięcia głębokiej i widocznej eksfoliacji.
Rejuvi Deep Milk Peel złuszcza więcej warstw skóry niż Rejuvi Gentle Milk Peel. W konsekwencji jest efektywny dla trudnych problemów skórnych takich jak: głębokie zmarszczki, blizny po trądziku, rozstępy, przebarwienia pigmentacyjne.
Może być nakładany na całą twarz lub wybrane problematyczne miejsca.

Zabieg wybielający

 

Rejuvi Whitening Treatment łączy Lightening Treatment, Fruit Complex i Whitening Formula dla osiągnięcia synergicznego efektu polepszenia tonu skóry i rozwiązania problemów pigmentacyjnych takich jak chociażby ciemne plamy wokół oczu. Na dzień dzisiejszy jest to najbardziej efektywna kuracja.

 

Zabieg redukujący pory

 

Rozszerzone pory skóry często związane są z tłustą skórą i sprawiają wrażenie szorstkiej, chropowatej (gruboziarnistej), powierzchni pokrytej dołkami. Rejuvi łagodnie łączy kilka produktów takich jak: Exfoliating Mask, Peeling Formula, Lightening Treatment, etc. aby skutecznie poprawić kondycję skóry. Kuracja ta jest prosta, bezpieczna i pragmatyczna. Może być stosowana raz lub dwa razy w tygodniu, aż zostanie osiągnięta zamierzona poprawa skóry.

 

Rejuvi » zabiegi» Zabieg regenerujący z wit. A

 

Zabieg regenerujący z wit. A

 

Witamina A, zwana także retinolem, jest żółta, rozpuszczalna w tłuszczach, znajduje siê w żółtku, maśle, marchewce i innych warzywach. Jest niezbędną odżywką, która pomaga uzyskać i utrzymać zdrowy wygląd skóry. Witamina A jest uznawana za normalizer, który może cofnąć zmiany powstałe na skórze, włącznie z komórkami przedrakowymi. Dodatkowo witamina A jest jednym z najbardziej skutecznych antyutleniaczy. Witamina A ma parę pochodnych takich jak: octan terinylu, propionian, palmitynian itd. Pochodne te są zwykle bardziej trwałe niż witamina A, posiadają natomiast podobne
właściwości.

 

 

Multilift

 

Efekty dają się porównacć z zabiegiem chirurgii plastycznej. Podczas zabiegu wykorzystuje się naturalny ekstrakt z zsiadłego mleka, kwas salicylowy, enzym papai i specjalny kontroler penetracji. Odczucia jakie towarzyszą w czasie multiliftu to wyraźne pulsowanie mięśni i ciepło wewnątrz skóry. Po kuracji może wystąpić czasowe przekrwienie lub zaczerwienienie skóry, które
ustępuje po ok. 1 godzienie. Następuje też zwiększenie zdolności skóry do absorpcji aplikowanych preparatów utrzymujące sie do 6 godz.
Rezultaty:
- efektywny lifting,
- poprawa elastyczności i gładkości skóry,
- redukcja i spłycenie zmarszczek,
- odmłodzenie skóry,
- rozjaśnienie skóry.

 

 

Dodaj komentarz